MÖBLER / Bord / Spelbord 5005766
nr 500 5766
Spelbord
sent 1800-tal, ek (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:45:52
250 kr
150 kr
250 kr